Naši přátelé

S následujícími subjekty nás pojí osobní vazby, dlouholetá přátelství či různé druhy spolupráce:

1. HIKO-RYU TAIJUTSU CZE 

Trénují tradiční styl Taijutsu a Kodachi pod dohledem zakladatele japonského velmistra KOSHIRO TANAKY a jeho žáků. Zástupce pro ČR je Filip Rubínek, 3. Dan Hiko-ryu Taijutsu a 3. Dan Judo.

web: www.sebeobranapraha.eu 


2. ALLKAMPF-JITSU ČR

Organizace sdružující školy Allkampf-jitsu, systém Jakob Beck, v České republice. Prezidentem Allkampf-jitsu ČR je Ing. Martin Matouš, 6. Dan.

web: www.allkampf-jitsu.cz


3. ČESKÝ SVAZ WA-TE JITSU DO A BOJOVÝCH UMĚNÍ

Organizace sdružující kluby praktikující sebeobranu Wa-te jitsu, zakladatele Jána Vasilenka. Prezidentkou organizace je Ing. Jana Riplová, 7. Dan. 

web: www.watejitsu.eu (stránky jsou v současné době ve výstavbě)


4. TAKEMUSU AIKIDO JENA (NĚMECKO)

Aikido klub v německém univerzitním městě Jena, vedoucím je Alexander Kessler, 4. Dan. 

web: https://aikido.uni-jena.de/


5. BUJINKAN SHINOBI DOJO Mladá Boleslav

Bujinkan je název pro mezinárodní organizaci vyučující bojové umění Bujinkan Budo Taijutsu, zakladatel Sóke Masaaki Hatsumi. Vedoucím školy Bujinkan Shinobi Dojo je Radovan Křížek, 10. Dan.

web: https://shinobi.cz/


6. SLOVENSKÁ AIKIDO ASOCIÁCIA

Organizace sdružující Aikido kluby nejen na Slovensku. Technickým ředitelem je Michele Quaranta, 7. Dan. Ve vedení asociace jsou Miroslav Palát (prezident), Mário Černý, Kamil Kozák, Jakub Hlosta, Miroslav Šmíd, Roman Daněk, Václav Kubát, Richard Wasserbauer, Lukáš Kulhavý, Roman Ilavský, Petr Ibl, Halka Baláčková, a Roman Madura. 

web: https://www.aikikai.sk/


7. KASUMI DOJO

Pražské Dojo zabývající se Matsumata Ryu Hyoho, Toyama Ryu & Battodo, vedoucím Dojo je Petr Donatek, Menkyo-Kaiden a prezident České Federace Toyama Ryu.

8. firma ČESKÁ MAILINGOVÁ - David FROST

Společnost, která se nám stará o výrobu důležitých materiálů (diplomy, průkazy, nášivky,...), sponzor svazu. Děkujeme!!!

web: https://cms-praha.cz/


9. KEN TSURU DOJO - FÜRTH, NĚMECKO

Dojo zabývající se tradičními japonskými bojovými uměními, zvláště Aikido, Iaido a Karate. Vedoucími dojo jsou Peter Breit, 4. Dan (Iaido a Aikido) a Walter Smigielski, 7. Dan (Karate a Kobudo). Součástí dojo byl také Edmund Kern, 8. Dan, a to až do svého skonu v roce 2017.

Český svaz Jiu jitsu, mail: drkozisek@seznam.cz, facebook.com/czechjiujitsu
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!