Sem vložte podnadpis

Trenérské a instruktorské licence

Licence trenér, učitel - instruktor jiu jitsu, bojových umění a sebeobrany, I., II., III., třídy (analogicky popřípadě licence A., B., C.,)

I. třída - učitel, instruktor Jiu Jitsu

Č. OSVĚDČENÍ I. tř., DATUM, PŘÍJMENÍ, JMÉNO, MĚSTO, ODDÍL

0001/2000, 29. 12. 2000, Skřenek Libor, Praha 4, 

0002/2000, 29. 12. 2000, Vosmík Václav, Praha 5

0003/2000, 29. 12. 2000, Hlinka Jiří, Praha 6

0004/2000, 29. 12. 2000, Spiegler Joachim, Praha 4

0005/2000, 29. 12. 2000, Trojan Zbyněk, Praha 9

0006/2000, 29. 12. 2000, Harsa Pavel, Praha 4, USK Praha

0007/2000, 29. 12. 2000, Kožíšek Josef, Praha 5, Policejní klub Praha

0008/2000, 29. 12. 2000, Mornštejn Václav, Praha 3

k 1.10.18 výmaz Vrbský Jiří na vlastní žádost

0010/2000, 29. 12. 2000, Lorenz Vladimír, Praha 10

0011/2001, 11. 02. 2001, Dvořáček Petr, Horoměřice, BudoTeam Horoměřice

0012/2001, 11. 02. 2001, Hájek Jaroslav, Chomutov, AEKA s. c. Chomutov

0013/2001, 11. 02. 2001, Hirsch Pavel, Chomutov, ŠBU Most

0014/2001, 11. 02. 2001, Hodinář Miloš, Chomutov, AEKA s. c. Chomutov

0015/2001, 11. 02. 2001, Hrnčál Tomáš, Chomutov, AEKA s. c. Chomutov

0016/2001, 11. 02. 2001, Kamiš Martin, Č. Budějovice, TJ Stadion Teplice

0017/2001, 11. 02. 2001, Kohoutek Roman, Strakonice, Chomutov Allkampf

0018/2001, 11. 02. 2001, Kolerus Karel, Písek, Chomutov Allkampf

0019/2001, 11. 02. 2001, Kovařík Jiří, Teplice, Stadion Teplice

0020/2001, 11. 02. 2001, Kříž Karel, Příbram, Judo Příbram

0021/2001, 11. 02. 2001, Kříž Milan, Příbram, Judo Příbram

0022/2001, 11. 02. 2001, Matouš Martin, Jirkov, AEKA s. c. Chomutov

0023/2001, 11. 02. 2001, Ponert Miroslav, Karlovy Vary, ŠKMP

0024/2001, 11. 02. 2001, Vejtruba Tomáš, Praha 2

0025/2001, 11. 02. 2001, Hotovec Vladimír, Praha 6, Kenyu Kan ČR

0026/2001, 11. 02. 2001, Šelenberk Oldřich, Praha 8, Musado

0027/2001, 11. 02. 2001, Mach Jiří, Praha 9, Musado

0028/2001, 11. 02. 2001, Benca Štěpán, Čerčany, Musado

0029/2001, 11. 02. 2001, Bláha Michal, Praha 4, Karate klub Mironet Praha

k 31.12.18 výmaz Hirsch Jiří na žádost tr. Charváta, JUDO-BUDO BRNO

0031/2004, 27. 03. 2004, Vojta Roman, Mochov, Musado

0032/2004, 27. 03. 2004, Baláč Jiří, Brno, Baláč Team Brno

0033/2004, 27. 03. 2004, Hálová Jana, Praha 4, Budo club Praha

0034/2005, 24. 04. 2005, Müller Pavel, Rumburk, Dento Ryu Budolan

0035/2005, 24. 04. 2005, Gladkov Vladimír, Čáslav, Karate dojo Čáslav

0036/2005, 24. 04. 2005, Havlíček Filip, Praha 2, Policejní klub Praha

0037/2005, 24. 04. 2005, Jarka Richard, Předměřice n/L, Jiu Jitsu Hradec Králové

0038/2005, 24. 04. 2005, Kluiber Luboš, Buštěhrad, Karate klub Kladno

0039/2005, 24. 04. 2005, Matoušek Jaroslav, H. Králové, Jiu Jitsu Hradec Králové

0040/2005, 24. 04. 2005, Olšák Roman, Praha 3, Policejní klub Praha

0041/2005, 24. 04. 2005, Rakovská Alena, Praha 3, Karate klub Jarov

0042/2005, 24. 04. 2005, Rakovský Pavel, Praha 3, Karate klub Jarov

k 1.9.17 výmaz Rýč Bedřich na vlastní žádost

0044/2005, 24. 04. 2005, Šuchmanová Gabriela, Nýřany, Policejní klub Praha

0045/2005, 24. 04. 2005, Thür Karel, Praha 3, Karate klub Jarov

0046/2005, 24. 04. 2005, Ušelík Ondřej, Praha 8, Policejní klub Praha

II. třída - instruktor bojových umění a sebeobrany - zápis na požádání

interní č. osv., datum udělení, příjmení jméno, město, oddíl
0520-1/2018, 20.5.2018, Cizner Pavel, Praha, Judo a Sebeobrana Kryry

0818-1/2015, 18.8.2015, Musil Tomáš, Praha, Univerzální Sebeobrana Praha

0520-2/2018, 20.5.2018, Šilha Miloš, Praha

0520-3/2018, 20.5.2018, Adamec Tomáš, Praha

III. třída - učitel, instruktor Jiu Jitsu a sebeobrany - zápis na požádání

interní č. osv., datum udělení, příjmení jméno, město, oddíl
0102/2019, 02.01.2019, Ausbuher Martin, Kryry, Karate Outlaw a Sebeobrana Kryry

0930/2018, 30.09.2018, Bulan Jindřich, Benešov, Sanchin dojo Benešov

0216/2019, 16.02.2019, Cicko Antonín, Nýřany, Judo Nýřany